Odborníci na kámen

Firma HPR kámen je společnost s dlouholetou tradicí působící na českém a evropském trhu již od roku 1995. Zabýváme se finálním zpracováním přírodního kamene v oblasti stavebního kamenictví, výroby interiérů a pomníkové výroby. Provádíme kompletní dodávku od zaměření po montáž celé kamenné zakázky. Původní činností firmy bylo provádění stavebních kamenických dodávek a prací. V roce 1997 firma přesídlila do obce Bílovice u Uherského Hradiště, kde v nájemních prostorech začala výrobu v rámci všech výrobních divizí. Z důvodu zvětšení objemu dodávek firma musela hledat nové prostory pro svou výrobu. Proto v roce 2003 přesídlila do vlastní provozovny a to do Nedachlebic u Uherského Hradiště, kam situovala výrobu i kancelářské zázemí firmy.

Česká spořitelna

Uherské Hradiště, Hodonín, Přerov

VUT Brno

Fakulta informatiky

Obora Radějov

Realizace vnitřních i vnějších kamenných interiérů

Dbáme na každý detail

V součastnosti jsou výrobní prostory rozděleny na hlavní výrobní a skladovou halu, disponující nejmodernějšími zpracovatelskými technologiemi. Další zpracovatelské technologie jsou umístěny ve vedlejší technologické hale taktéž obsluhované mostovým jeřábem o nosnosti 3,2 tuny. Ruční zpracování je prováděno v prostoru brusírny, jejíž součástí je pila určená k účelům dělení nepravidelných kamenných bločků pro obestavby objektů hrubým kamenem.

Spojení tradice a moderní technologie

V posledních měsících jsme naše výrobní prostory rozšířili o technologický prostor – brusírnu a také nový show room, ve kterém si můžete vybrat z více než 70 druhů kamene a nechat se inspirovat našemi realizacemi. Rádi bychom tímto poděkovali všem našim zákazníkům. I díky Vám se naše firma stále rozrůstá, zdokonaluje a získává nové zkušenosti v oboru. Snažíme se i nadále rozšiřovat naši technologickou základnu, která nám pomáhá s precizním zpracováním kamene. Dokonalý výsledek je však zásluhou našich zkušených pracovníků, kteří dokáží ručně opracovat i ten nejmenší detail každé individuální zakázky.

ČSOB

Břeclav a Hodonín

Mercedes-Benz

Autosalón Zlín

SYNOT REAL ESTATE

Sídlo a výrobní prostory, Zelená žaba, Hotel Slunce, Mladcová, Rodinné domy, Vila Ivana

Z přírody až k Vám

Rádi bychom tímto poděkovali všem našim zákazníkům. I díky Vám se naše firma stále rozrůstá, zdokonaluje a získává nové zkušenosti v oboru. Snažíme se i nadále rozšiřovat naši technologickou základnu, která nám pomáhá s precizním zpracováním kamene. Dokonalý výsledek je však zásluhou našich zkušených pracovníků, kteří dokáží ručně opracovat i ten nejmenší detail každé individuální zakázky.

Děkujeme vám za vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci s vámi.